Loading color scheme

Blog

Czy warto organizować urodziny dla dzieci w sali zabaw?

przebrane dziecko

Urodziny to dla dzieci jeden z najważniejszych momentów w roku. Nic zatem dziwnego, że ich rodzicom zależy, aby zorganizować je w sposób niebanalny i zapadający w pamięć.

Rozwiązaniem, które cieszy się dużą popularnością jest organizacja urodzin dla dzieci w sali zabaw. To atrakcyjna alternatywa dla wyprawiania urodzin w domu. Pozwala nie tylko odciążyć rodziców, ale jest również gwarantem niezapomnianej zabawy.

5 korzyści z urodzin dla dzieci w sali zabaw

  1. Oszczędność czasu na przygotowania. W dobie dynamicznego trybu życia rodzicom niejednokrotnie jest ciężko wygospodarować dodatkową chwilę czasu wolnego. Zdecydowanie lepiej jest go spędzić z pociechami niż na przygotowaniach do święta. Jest to możliwe, jeśli powierzy się organizację urodzin w ręce profesjonalnej ekipy animatorów. Rodzice nie muszą się wówczas martwić o dekoracje, wymyślanie atrakcji i przede wszystkim… sprzątanie!

  2. Poczęstunek w pakiecie. Obecnie większość sal zabaw, organizujących urodziny dla dzieci, oferuje poczęstunek, słodkie przekąski oraz kawę i herbatę dla dorosłych. To duże ułatwienie dla wszystkich mam, które swobodnie mogą zrezygnować z kuchennych obowiązków przed urodzinami.

  3. Unikalne tematy przewodnie. Urodziny dla dzieci w sali zabaw to gwarancja doskonałej zabawy w dowolny stylu tematycznym. Motyw przewodni uroczystości można dostosować do upodobań dziecka, jego potrzeb i zainteresowań. Wybór jest naprawdę szeroki, począwszy od świata lego, poprzez rozgrywki piłkarskie, bal księżniczek, krainę piratów, aż do motywów z popularnych bajek – Aut, Krainy Lodu, Świnki Peppy czy Spidermana. Temat urodzin zależy tylko i wyłącznie od dziecięcej wyobraźni. Na salach zabaw imprezy przygotowują wyspecjalizowani animatorzy, dlatego możemy mieć pewność, że zostaną one zorganizowane z troską o najdrobniejsze detale. Nie zabraknie tematycznych dekoracji, zastawy, strojów i rekwizytów.

  4. Zaplanowane gry i zabawy. Nie trzeba się martwić o precyzyjne wymyślenie i rozplanowanie czasu urodzin oraz ustalenie szczegółowego harmonogramu dnia tak, aby dzieci się nie nudziły. Wszystkim zajmą się doświadczeni animatorzy, którzy poprowadzą kreatywne gry, związane z wybranym motywem.

  5. Dodatkowe atrakcje. Urodziny dla dzieci w salach zabaw wiążą się z dodatkowymi atrakcjami, których zorganizowanie w domach jest zazwyczaj niemożliwe. Spodziewać się można kręconej waty cukrowej, wystrzału konfetti, piniaty, skręcana baloników, a nawet… dziecięcych tatuaży! Każdy z tych elementów sprawi, że uśmiechy nie będą znikać z dziecięcych buzi.