Loading color scheme

ChatkaGagatka

O Chatce Gagatka

Chatka Gagatka na warszawskim Targówku to miejsce stworzone z myślą o najmłodszych – Gagatkach mniejszych i większych, które chcą miło spędzić czas w gronie przyjaciół i rodziny. Stworzyliśmy przyjazny zakątek, idealny do organizacji urodzin oraz innych imprez okolicznościowych. Zadowolenie i uśmiech Dzieci jest dla nas najważniejsze.

Urodziny dziecięce w Chatce Gagatka

Organizacja urodzin dla dzieci stanowi naszą specjalność. W gościnnych progach Chatki Gagatka z przyjemnością przyjmujemy małych Jubilatów wraz z ich dorosłymi opiekunami, gwarantując moc wrażeń i świetną zabawę. Wszystkich Milusińskich traktujemy z należną im uwagą i zainteresowaniem. Proponujemy przyjęcia urodzinowe z tematem przewodnim ustalonym według życzeń, gustów i preferencji. Szeroki zakres pakietów urodzinowych, z dodatkowymi udogodnieniami i atrakcjami sprawia, że każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Imprezy okolicznościowe

Poza urodzinami dla dzieci, organizujemy Walentynki, warsztaty wielkanocne, bale na Halloween, Andrzejki, Mikołajki, festiwale świąteczne (dekorowanie pierników, malowanie bombek itd.), a przede wszystkim bale karnawałowe. Dobry powód do zabawy zawsze się znajdzie! Świętujemy takie wydarzenia jak Dzień Misia czy Światowy Dzień Książki. 

Wypożyczalnia strojów

W ramach naszej działalności rozrywkowej prowadzimy też wypożyczalnię strojów. W ofercie posiadamy duży wybór strojów karnawałowych dla dzieci. Pomożemy Gagatkom zostać królem lub królową balu, bajkowym bohaterem, groźnym stworem lub milutkim zwierzakiem. Podpowiemy, jak stać się wymarzoną postacią, aby każdy z małych Klientów był w pełni usatysfakcjonowany.

Usługi animacyjne

Nad przebiegiem imprezy dla dziecka czuwają wykwalifikowani animatorzy, którzy zawodowo zajmują się opieką nad dziećmi. Wszyscy uczestnicy wydarzenia są w pełni bezpieczni, a wynajęta sala zabaw jest dostępna wyłącznie dla zaproszonych Gości. Organizujemy również imprezy wyjazdowe. Pracujemy w wyznaczonych przez Państwa miejscach – przedszkolach, szkołach, restauracjach czy domach prywatnych. Umilimy czas dzieciom podczas każdej uroczystości.

Zachęcamy do kontaktu w celu omówienia szczegółów.